MPND4005-B15
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
MPND4005-B15
Category : Discrete Semiconductor Products Diodes RF Diodes
Product Status : Obsolete
Package : Tray
Series : -
Capacitance @ Vr, F : 0.02pF @ 10V, 15GHz
Resistance @ If, F : 6.5Ohm @ 20mA, 3GHz
Voltage - Peak Reverse (Max) : 100V
Supplier Device Package : B15
Mfr : MACOM Technology Solutions
Package / Case : B15
Power Dissipation (Max) : 250 mW
Diode Type : PIN - Single
Operating Temperature : -65°C ~ 175°C
Base Product Number : MPND4005
Description : DIODE,PIN,BEAMLEAD, B15
Model Number : MPND4005-B15
Contact Now
RF Diode PIN - Single 100V 250 mW B15