ERZ-VA7D201
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
ERZ-VA7D201
  • 1
Diameter : 7 mm
Voltage Rating AC : 130 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 1.75 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 340 V
Series : V
Varistor Voltage : 200 VDC
Voltage Rating DC : 170 VDC
Capacitance : 200 pF