ERZ-V10V751CS
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
ERZ-V10V751CS
  • 1
Diameter : 10 mm
Voltage Rating AC : 460 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 3.5 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 1.24 kV
Series : V
Varistor Voltage : 750 VDC
Voltage Rating DC : 615 VDC
Capacitance : 160 pF